0 bodů
232 zobrazení
v kategorii Společnost
Když jedu s nadměrným zavazadlem tak musím koupit jízdenku i tomu zavazadlu. Proč ale ? Přece není živé ne ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Proto že zavazadlo také zabírá prostor.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Živé neni, ale zabírá značný provoz.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 295 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 316 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 296 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 686 zobrazení
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
19.10.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 229 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 834 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 517 zobrazení
11.7.2014 v kategorii Společnost anonym
...