0 bodů
364 zobrazení
v kategorii Společnost

Když bude pořád zapírat tak si nepůjde nikdy sednout?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

A k čemu se má přiznat, když to třeba neudělal ? Jeho právem je i zapírat. Úkolem žaloby je prokázat mu vinnu .

Bože lidi, co ty hrubky? Kde jste proboha sebrali to dvojité N v "prokázat mu vinu" ?  Já myslel, že to slovo je vina a ne vinna... A už to píšou i redaktoři deníků, dnes jsem to viděl v Blesku.




Související témata

0 bodů
7 odpovědí 638 zobrazení
20.4.2014 v kategorii Diskuze Dero Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
1 reakce 337 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 232 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Společnost jitka999
0 bodů
4 odpovědí 456 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 296 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 451 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 240 zobrazení
0 bodů
1 reakce 850 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 257 zobrazení
...