0 bodů
319 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Já se vždy zbudím úplně vyčerpaný a vychlastám litr vody. Za hodinku zase, zase, zase....... Je pravda že dám klidně 15 piv, ale pak takovouhle žízeň? To snad není možný

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+3 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nejen v noci...
;-D
Pivo je, holt, močopudné - a tím dehydratuje.
Je to normální.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 369 zobrazení
0 bodů
1 reakce 477 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 642 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 528 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.5k zobrazení
1.8.2014 v kategorii Tato poradna mama Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
7 odpovědí 919 zobrazení
0 bodů
1 reakce 419 zobrazení
22.7.2014 v kategorii Počítače, internet Bedrich Pokryvka
...