0 bodů
1.1k zobrazení
v kategorii Ostatní
Myslíte že mi vemou basu když v ní chybí 7 piv? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano , proč ne. Obal je zálohován zvlášť a lahve také samostatně.



0 bodů
Ne musíš těch sedm kousků docvaknout a pak to vrať.


Související témata

0 bodů
8 odpovědí 643 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 299 zobrazení
0 bodů
1 reakce 262 zobrazení
30.12.2015 v kategorii Ostatní Asana
0 bodů
5 odpovědí 844 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 382 zobrazení
0 bodů
1 reakce 319 zobrazení
0 bodů
1 reakce 391 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 438 zobrazení
0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
...