0 bodů
245 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Dostal jsem v pátek angínu, ale až včera se měl teplotu 38.5 a zvracel jsem. Je to normální?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Angína bez teploty? Teplota až za dva dny? Hmhm, podivné. Co říkal dnes lékař? Dostal jste antibiotika? (facepalm) Vůbec nechápu, na co se ptáte. Co má být normální? Co chcete, aby bylo normální?



0 bodů

V niektorých prípadoch je to úplne normálne... do 3 dní to prejde...



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 260 zobrazení
8.2.2017 v kategorii Zdraví, krása Lucie
0 bodů
3 odpovědí 380 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 607 zobrazení
15.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Adam
0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
14.3.2019 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 408 zobrazení
6.11.2018 v kategorii Mobily Viktor
0 bodů
1 reakce 253 zobrazení
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
0 bodů
1 reakce 214 zobrazení
11.9.2017 v kategorii Mobily Pavel
0 bodů
2 odpovědí 337 zobrazení
...