0 bodů
279 zobrazení
v kategorii Ostatní

Slyšeli jste o tom že úplně končí?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů

nojo, asi jim to tady nešlo finančně tak, jak si představovali
koupil to Ahold, tak z Intersparu budou Hypernovy
to samý se stalo před deseti lety s Carrefourem, jeho 11 velkoprodejen převzalo Tesco
ne, že bych to nějak obrečel a počítám, že dneska si na to už sotvakdo nevzpomene

já jsem do Intersparu u nás nechodil, protože tam byly tak protivný prodavačky, že je tam snad záměrně nabírali od České pošty, ale vím, že jsou lidi, co si na tom zakládali, že nakupují ve Sparu a ne v Tescu (i když ve skutečnosti každej jezdí do Makra, brát rovnou z palet)

takže počítám i tady, že se nic nezmění, akorát se utratí milióny za přemalování firmy a kampaň, aby tam chodili lidi, který by tam beztak chodili - to je holt marketing



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nekončí úplně, ale končí v Česku - protože nevydělával.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 682 zobrazení
0 bodů
1 reakce 342 zobrazení
22.7.2019 v kategorii Tato poradna Dan Zavřel
0 bodů
5 odpovědí 584 zobrazení
0 bodů
1 reakce 979 zobrazení
0 bodů
1 reakce 426 zobrazení
0 bodů
1 reakce 318 zobrazení
0 bodů
1 reakce 371 zobrazení
12.6.2018 v kategorii Ostatní Niki
0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
0 bodů
1 reakce 503 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 466 zobrazení
...