0 bodů
584 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Cítím se už úplně fit a venku je krásně, tak bych si rád zašel ven. Neschopenku mi ale končí až dnešním dnem, takže si nejsem jistý, jestli si tím náhodou neuškodím. Poradíte?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Ne až zítra


0 bodů
Můžeš chodit ven i když jsi na neschopence,  prostě řekneš byla jsem venku. Já to tak dělal pořád.  Neboj bude to v poho. Kontroloři mají pochopenní. Klidne jfi na pivo.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 546 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 682 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 923 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 558 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.8k zobrazení
15.4.2014 v kategorii Zdraví, krása Anežka Plůnková
0 bodů
1 reakce 470 zobrazení
0 bodů
1 reakce 979 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 318 zobrazení
...