0 bodů
1.4k zobrazení
v kategorii Dům a byt

Jakou stranou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
milan.cukrar Registrovaný (176 bodů)

Nopovka se přikládá podle toho, k jakému účelu je potřrbná. Jsou nopovky,, že se dávají nopy ven. Třeba jako ochrana hydroizolace se dají nopy směrem od izolace..
Někdy mají nopy na sobě geotextílii, ta se dává směrem ven..
http://cukrar.rajce.idnes.cz/Paja_pasiv/#P1000607.jpg

arygnoc Registrovaný (913 bodů)

prosím o zmenu, obvrázok vložiť.
mám vypnutý js a na odkaze vyžaduje js.
vďaka.

využívajme tu možnosť vkladať obrázky, keď tu je, je to lepšie, ako odkaz.
vďaka [děkuji].

(smoking)

image


–1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Těmi výstupky ke zdi, aby v mezeře mihl proudít vzduch a vypařovat se voda.

milan.cukrar Registrovaný (176 bodů)

Brede, prosím, jak se dostane vzduch dolů, aby mohl proudit nahoru?
Děkuji

Bred Domácí (4.3k bodů)

Normálně díky atmosferickému tlaku, stejně jako do každé skuliny. Nebo snad chceš říct že jakýkoli otvor, škvíra, nebo puklina v zemi jsou bez vzduchu ?



Související témata

0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt MartinK Registrovaný (65 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Dům a byt MartinK Registrovaný (65 bodů)
+3 bodů
8 odpovědí 813 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 608 zobrazení
3.10.2014 v kategorii Dům a byt suzymon Registrovaný (158 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 303 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 562 zobrazení
5.7.2014 v kategorii Dům a byt Alfons
0 bodů
3 odpovědí 720 zobrazení
19.5.2014 v kategorii Dům a byt Andrej Klec
0 bodů
1 reakce 324 zobrazení
...