0 bodů
1.6k zobrazení
v kategorii Společnost

Chystá se rozlučka se svobodou a řešíme, jak to bude s penězi. Kdo vlastně rozlučku platí, platí si každý sám za sebe, nebo se to nějak skládá za oslavence?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ženich, nebo podle dohody.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jak kdy - podle zvyklostí...

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Rozlučku by si měla zaplatit nevěsta za sebe a své přátele a ženich zas za své. Hlavně by neměli mít rozlučku spolu :D a ani poslední noc před svatbou by neměli být společně. To se ovšem v současnosti dá těžko dodržet, kdo by jim hlídal děti...(giggle)

mowla Domácí (2.9k bodů)

Děti už jsou velký...
:o
Hlavně, aby se dobře snášely její děti s jeho dětmi a jejich dětmi...

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Takže by třeba její děti a jeho děti mohly hlídat jejich děti. To by šlo.:o

Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

pak by to mohly platit děti...



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 231 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Společnost jitka999
0 bodů
3 odpovědí 315 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 660 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
4.7.2014 v kategorii Dům a byt Ladislava
0 bodů
3 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 517 zobrazení
11.7.2014 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
2 odpovědí 305 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 886 zobrazení
1.7.2014 v kategorii Společnost Katka
0 bodů
4 odpovědí 443 zobrazení
...