Chystá se rozlučka se svobodou a řešíme, jak to bude s penězi. Kdo vlastně rozlučku platí, platí si každý sám za sebe, nebo se to nějak skládá za oslavence?
Ženich, nebo podle dohody.
Jak kdy - podle zvyklostí...
Rozlučku by si měla zaplatit nevěsta za sebe a své přátele a ženich zas za své. Hlavně by neměli mít rozlučku spolu :D a ani poslední noc před svatbou by neměli být společně. To se ovšem v současnosti dá těžko dodržet, kdo by jim hlídal děti...(giggle)
Děti už jsou velký... :o Hlavně, aby se dobře snášely její děti s jeho dětmi a jejich dětmi...
Takže by třeba její děti a jeho děti mohly hlídat jejich děti. To by šlo.:o
pak by to mohly platit děti...
CZPoradna.cz