Všiml jsem si, že mám docela výrazně žlutý jazyk, a docela mě to znervózňuje. Může to znamenat třeba žloutenku, nebo je za tím něco úplně jiného?
Žloutenka ne, nemusí to znamenat také vůbec nic. Přešti si zde : http://www.rodicka.cz/bily-zluty-povlak-na-jazyku/
Doktor??? :@
CZPoradna.cz