0 bodů
1.6k zobrazení
v kategorii Sport, volný čas

Co myslíte opravdu se ve Wrestlingu perou? Mě to připadá že je to hraný pro pobavení diváků. Jak to je?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

je to domluvený, asi jako historický šerm
což - podobně jako u historického šermu - neznamená, že to není nebezpečné nebo namáhavé



0 bodů

No právě že se mi to děsně líbí a hodně dlouho jsem přemýšlel jestli je to hrané. Vypadá to opravdu dobře a kolikrát to musí fakt bolet. Palec nahoru



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 460 zobrazení
5.10.2014 v kategorii Sport, volný čas arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
1 reakce 1 zobrazení
před 2 hodinami v kategorii Sport, volný čas lenka.m Registrovaný (59 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 844 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 513 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
1 reakce 912 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 509 zobrazení
1.11.2016 v kategorii Sport, volný čas Hokejista
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 1.1k zobrazení
...