0 bodů
339 zobrazení
v kategorii Společnost

Z jakých důvodů jde odložit nástup do školy? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+3 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Dítě nekomunikuje, není schopno se zařadit do kolektivu, nerespektuje autoritu a nebo pokud má nějakou vadu, např. je mentálně zaostalé, nebo fyzicky postižené. Ve všech případech by rodiče měli poslechnout a respektovat názor odborníka. Rodiče nedokáží být nestraní a tím by mohli nechtěně dítě poškodit.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 216 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Zdraví, krása Štrupnová Anna
0 bodů
2 odpovědí 243 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 466 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 379 zobrazení
10.5.2014 v kategorii Ostatní VeVerka123
0 bodů
1 reakce 249 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 559 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Společnost matěj15
0 bodů
2 odpovědí 320 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 279 zobrazení
23.7.2015 v kategorii Společnost LÁDÍK
0 bodů
1 reakce 233 zobrazení
3.12.2014 v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
8 odpovědí 848 zobrazení
27.11.2014 v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)
...