0 bodů
649 zobrazení
v kategorii Mobily

Mám nastavení v mobilu a tam je defaultní. Co to je?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů

defaultní = základní



0 bodů

Děkuji ]:)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 584 zobrazení
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Společnost Derek
0 bodů
3 odpovědí 563 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 387 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Ostatní Ludva
0 bodů
2 odpovědí 281 zobrazení
10.6.2014 v kategorii Ostatní Polemik
0 bodů
2 odpovědí 552 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 331 zobrazení
8.6.2014 v kategorii Ostatní Podkan
0 bodů
2 odpovědí 562 zobrazení
3.7.2014 v kategorii Ostatní Adam
0 bodů
1 reakce 755 zobrazení
...