0 bodů
363 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Někdo ji svazuje do svazků a povjáší, to má nějaký důvod? Budu mít letos hodně cibule tak zjišťuji jak ji skladovat. Musí být v temnu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Co znamená "povjáší"???
:o
Cibuli uskladni ve stínu a větraném prostoru (např. v patře nad mlatem), idálně zavěšenou - natí spletenou do copu.
Ale nyní je ještě na sklizeň cibule pro uskladnění brzy, měla by ´trochu´ proschnout už na záhonu.

inka Pokročilý (1.2k bodů)

Jojo, přesně takhle to dělal náš táta. Až když byly natě úplně suché, ostříhal je a cibuli dal v lísce do sklepa.

mowla Domácí (2.9k bodů)

Já je takto věšel pod balkon - a ´vydržely´ tam viset do prvních mrazíků, teprve pak jsem je ořezal a dal do sklepa...
:o





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 665 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 3.4k zobrazení
30.6.2014 v kategorii Vaření, jídlo Vlaďka Spěšná
0 bodů
4 odpovědí 754 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 685 zobrazení
22.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 413 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 6 hodinami v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 607 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 353 zobrazení
0 bodů
1 reakce 459 zobrazení
...