0 bodů
977 zobrazení
v kategorii Ostatní

Máme na chalupě natahovací klasickou vzduchovku co se ohýbá přes koleno. Můžou si s ní střílet děti? 13 a 14 let? Nebo je to moc nebezpečné? Chtějí střílet na terče co si nakreslili. Diabolky máme.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Neni to nebezpečné, pokud se dbá všech zásad při používání zbraně. Děti by neměli střílet samotné, ale vždy pod dozorem. Nikdy neobracet hlaveň proti nikomu. Pokud budou střílet někam kde zabloudilá diabolka nemůže nikoho zranit, třeba proti velké zdi, nebo proti svahu, je to skvělá zábava.



0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

děti střílet můžou sam sem střílel už od mala akorát je důlěžitý aby při střelbě byly pod dozorem a nedělali u toho hlouposti (y)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 824 zobrazení
0 bodů
1 reakce 601 zobrazení
0 bodů
1 reakce 676 zobrazení
0 bodů
1 reakce 370 zobrazení
12.6.2018 v kategorii Ostatní Niki
0 bodů
1 reakce 423 zobrazení
0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
...