0 bodů
681 zobrazení
v kategorii Ostatní
Já nevím co mám dělat...máma mě nechce pustit k tátovi a já chci vidět aspoň někdy svého tátu..

co mám dělat aby mě k němu pustila?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
To, že chceš vídat tátu, je úplně normální a máš na to právo - na kontakt s oběma rodiči má dítě nárok, i když rodiče spolu nežijí. Nejlepší první krok je v klidu mámě říct, jak ti chybí a že bys ho chtěl občas vidět; někdy za neochotou stojí spory mezi dospělými, ne to, že by ti chtěla ublížit. Pokud se s mámou nedomluvíš, můžeš se obrátit na OSPOD (oddělení sociálně-právní ochrany dětí na úřadě) nebo bezplatně zavolat na Linku bezpečí (116 111), kde ti poradí dospělí, co těmhle situacím rozumí. Tátu můžeš zkusit kontaktovat i sám/sama, třeba přes telefon nebo zprávu, pokud to jde.




Související témata

0 bodů
1 reakce 688 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 629 zobrazení
...