0 bodů
259 zobrazení
v kategorii Diskuze

Co jste prožili a budete si to pamatovat do konce života?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů

No u mě je to jednoznačně narození mé dcery, byl jsem u porodu a to byl opravdu největší zážitek mého života.

mama Pokročilý (1.2k bodů)

To je hezkýýý.....(y)





Související témata

0 bodů
7 odpovědí 868 zobrazení
28.3.2014 v kategorii Ostatní Mazlík
0 bodů
6 odpovědí 758 zobrazení
19.7.2014 v kategorii Ostatní mowla Domácí (2.9k bodů)
0 bodů
1 reakce 257 zobrazení
19.3.2014 v kategorii Společnost Maruna 44
0 bodů
1 reakce 247 zobrazení
0 bodů
1 reakce 150 zobrazení
0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
0 bodů
1 reakce 545 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 388 zobrazení
...