0 bodů
277 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Má stát právo Vám vzít pozemek když chce tamtudy vést například dálnici (nebo vás vyplatit)? Asi ano co? To by se pak jeden z lidí mohl šprajcnout a dálnice by nebyla.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Samozřejmě. To právo je. Řeší se to tak, že se nabídne cena a pokud majitel souhlasí,stát to odkoupí. V současné době má dojít k úpravě zákona, který dovolí původní ceny až několikrát zvýšit.

opicak Registrovaný (769 bodů)

8x





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 211 zobrazení
0 bodů
1 reakce 199 zobrazení
3.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Šafařík Petr
0 bodů
3 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
1 reakce 358 zobrazení
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 333 zobrazení
0 bodů
1 reakce 171 zobrazení
14.3.2016 v kategorii Právo a zákony Monika
...