0 bodů
495 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Jak to máte vy. Máte robota na strouhání, robota na odšťavňování, robota na šlehání.... Nebo máte nějakého univerzálního? Děkuji za odp.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Takovýho strouhacího robota nemám, ale podle mě by měl umět hlavně nakoupit, uvařit.
Kdysi jsem takového univerzálního robota měl, ale už jsem sám. :)



0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

http://www.bilyraj.cz/ponorny-mixer-gallet-mix-526-5-v-1-bordeaux-8717.html Já mám tento robot. Motor je v té části, která je v ruce, je velice rychlý, skladný. Mixuje, strouhá, seká-mele, šlehá. Dříve, když nás bývala plná chalupa, jsem mívala veliký, který zabral skříňku a uměl úplně všechno, ale stejně jsem používala jen tyhlety funkce.

To vypadá dobře. Děkuji prostuduji si to pořádně

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Mám dva takové víceúčelové pomocníky - šlehač/hnětač, který se dá držet v ruce, nebo připojit na stojan a el. mlýnek s nástavci na maso, strouhanku, sýr, ovoce...
Pomáhá mi i domácí pekárna, taky toho dost umí. Nač se zbytečně dřít, stroje pracují za nás :)

Po domácí pekárně také toužím. Máte pravdu sůwičko nač se dřít. Děkuji oběma za reakce. Pomohlo mi to. Děkuji

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Mám - naprosto univerzálního robota, dokonce umí i nakoupit (jk se zmínil Opičák)...
Říkám mu "já"...
:o :D



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 298 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Ostatní miluška
0 bodů
7 odpovědí 653 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 749 zobrazení
0 bodů
1 reakce 280 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 11.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 205 zobrazení
0 bodů
1 reakce 408 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 718 zobrazení
...