0 bodů
2.0k zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Lednice je dva dny nová, každou chvíli se zapíná a 11 stupňů v chladničce mi přijde hodně.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Ideální teplota je v rozmezí 0 - 5 stupňů. V žádném případě by neměla překročit  8 stupňů




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 6.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 390 zobrazení
6.12.2014 v kategorii Tato poradna lili Registrovaný (107 bodů)
...