0 bodů
396 zobrazení
v kategorii Diskuze jirymen Host (9 bodů)

Proč vznikají problémy mezi generacemi ?
Jaké by mohli být nejčastější příčiny
a jaká by mohla být řešení ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
označeno jako nejlepší reakce jirymen
 
Nejlepší reakce

Problémy vznikaly, vznikají a budou vznikat. Mladí lidé jsou vždy progresivní , starší generace má proti nim spoustu zkušeností a ví podstatně lépe, jak to v životě chodí. Mladí jsou pro téměř jakékoli změny, starší naopak více konzervativní.

inka Pokročilý (1.2k bodů)

Vřelý souhlas s Bredem. Tohle bude tím, že jako mladá jsem věděla, že mám hodně času na nápravu čehokoliv. Ale dnes už vím, že nemám ani čas, ani sílu, ani prostředky, tedy musím jednat uvážlivě. (think) Jedna moje kamarádka si stěžovala druhé a nadávala a byla nespokojená. Ta druhá řekla: Aničko, přestaň! My už nemáme čas tohle řešit a být nespokojené. My už nemáme čas!

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Inko, je to tak, (y)

Bred Domácí (4.3k bodů)

Zkušenost je zkrátka nepředatelná.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 423 zobrazení
28.6.2014 v kategorii Diskuze Anonym
0 bodů
1 reakce 172 zobrazení
31.7.2015 v kategorii Multimédia a hry Silvie Nováčková
0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
8.3.2015 v kategorii Mobily Elis
0 bodů
1 reakce 180 zobrazení
21.11.2014 v kategorii Počítače, internet tomas
0 bodů
3 odpovědí 336 zobrazení
0 bodů
1 reakce 410 zobrazení
11.6.2017 v kategorii Diskuze mowla Domácí (2.9k bodů)
+2 bodů
6 odpovědí 577 zobrazení
0 bodů
1 reakce 359 zobrazení
27.9.2018 v kategorii Auto moto Barbora
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
27.7.2017 v kategorii Mobily Petr
0 bodů
1 reakce 209 zobrazení
11.11.2016 v kategorii Počítače, internet anonym
...