0 bodů
568 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Bereme peníze ve firmě až 25. není to nezákonné? Všude jsem brala do 17. v měsíci.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+2 bodů

V ktoromkoľvek termíne v mesiaci nasledujúcom po mesiaci vykonávania práce, tj od prvého do posledného dňa nasledujúceho mesiaca. Termín výplaty by mal byť uvedený v pracovnej zmluve spolu s výškou platu a prípadných platových doplnkov (odmeny)



+1 bodů
jirymen Host (9 bodů)

Bohužel není, v každé firmě to může být nastaveno jinak. Také jsem bral kolem 25. :)

0 bodů

Děkuju KACKA

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Neni to nezákonné. Peníze by jsi měla dostat do konce měsíce za minulý kalendářní měsíc.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 952 zobrazení
0 bodů
1 reakce 326 zobrazení
10.7.2015 v kategorii Právo a zákony Denisa
0 bodů
1 reakce 483 zobrazení
0 bodů
1 reakce 300 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 928 zobrazení
0 bodů
1 reakce 792 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 709 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
1 reakce 717 zobrazení
...