0 bodů
324 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakým způsobem mi bude jako brigádnici vyplácena mzda, když jsem nastoupila do společnosti 8. 7. Je možné odejít 31. 8., abych svou výplatu dostala? Nebo musím zůstat zase až do 8., aby to byl pracovní měsíc a ne pouze kalendářní měsíc?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Mzdu dostaneš za odpracované dny. I kdyby jsi pracovala pouze jeden den, máš nárok na vyplacení příslušné mzdy.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 949 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 568 zobrazení
0 bodů
1 reakce 481 zobrazení
0 bodů
1 reakce 565 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 468 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 575 zobrazení
0 bodů
1 reakce 238 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 477 zobrazení
20.9.2015 v kategorii Ostatní Tereza
...