0 bodů
271 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení NeoWayne Host (1 bodů)

Zdravím, chtěl bych si koupit repilku dresu na kolo týmu z worldtour, zde jsem našel:
tak se chci zeptat, zda někdo má podobnou zkušenost a jestli se to vyplatí, díky moc, Neo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Poptej se snad někde v obchodě se sportovním oblečením, nebo si projdi e - shopy na internetu.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 522 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 465 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 454 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 278 zobrazení
22.6.2016 v kategorii Sport, volný čas Robin Hrubý
0 bodů
2 odpovědí 237 zobrazení
29.1.2016 v kategorii Ostatní demon
0 bodů
4 odpovědí 782 zobrazení
5.1.2016 v kategorii Auto moto Renáta45
0 bodů
2 odpovědí 299 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 748 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 423 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 741 zobrazení
...