0 bodů
782 zobrazení
v kategorii Auto moto
Mám ušlé kolo u auta. Může se poškodit když na něm pojedu do servisu? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů

Ano, Ak pôjdete na prázdnej pneumatike, roztrháte ju. Ak pôjdete len na ráfkoch, bez pneumatík, poškodíte ich.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pokud je tlak jen snížen, dá se opatrně ještě nějaký kus ujet. Pokud je hodně prázdní, zničíš nejen plášť, ale i ráfek.

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

po prázdnym nejezdi ani pár metrů nebo tu gumu odepíšeš dej rezervu (y)



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 904 zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
9.6.2014 v kategorii Sport, volný čas Bořivoj
0 bodů
2 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 237 zobrazení
29.1.2016 v kategorii Ostatní demon
0 bodů
6 odpovědí 748 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 422 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 290 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 411 zobrazení
...