0 bodů
272 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Když provozuji například webové servery a delší dobu nejde doma proud i když mám plně zaplaceno, můžu požadovat od elektráren ušlý zisk?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Podle smlouvy s dodavatelem elektřiny - přečti si ji. A také podle příčiny.


Každopádně - provozovat profesionálně servery bez velké UPS a generátoru je neprofesionální...
:D





Související témata

0 bodů
1 reakce 152 zobrazení
1.2.2016 v kategorii Právo a zákony Pavel Ryc
0 bodů
4 odpovědí 388 zobrazení
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 883 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 914 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 525 zobrazení
8.7.2014 v kategorii Ostatní Laňka
0 bodů
3 odpovědí 792 zobrazení
...