0 bodů
345 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Když přiložím zkoušečku na ten čudlík co vede ze zásuvky tak svítí. Nemělo by to náhodou svítit v jedné z direk?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

fáze by měla být v levé zdířce, na kolíku by se oběvit určitě neměla je to o život enlightened





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 389 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 525 zobrazení
8.7.2014 v kategorii Ostatní Laňka
0 bodů
2 odpovědí 291 zobrazení
20.4.2014 v kategorii Dům a byt Janková Petra
0 bodů
3 odpovědí 373 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 639 zobrazení
8.4.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Babička Blanka
0 bodů
5 odpovědí 851 zobrazení
25.3.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Mára
...