0 bodů
250 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Když někdo někomu závidí je to normální věc nebo je to nemoc?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+3 bodů
Bohemica Registrovaný (256 bodů)

Nejedná se o nemoc, ale řekla bych, že je to jedna z nejtypičtějších českých vlastností. U nás je prostě běžné závidět, popř. přát druhému neúspěch.
Je to jednodušší než se snažit sám o vlastní úspěch.
Nemoc to není, ale normální také ne.



+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nepřipadá mi to normální. Spíš je to k politování

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Já bych to považovala spíš za povahovou vlastnost, než nemoc, ale mně to naštěstí nepotkalo a už zřejmě ani nepotká :)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 607 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 710 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 352 zobrazení
15.8.2015 v kategorii Hudba film nikola15
0 bodů
5 odpovědí 717 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 743 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 284 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 485 zobrazení
...