0 bodů
253 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Chtěla bych si objednat tričko z Red bubble, ale 18 mi ještě není, tak bych potřebovala poradit, jak s placením přes kartu (přes mamku) jak to funguje, jestli jako normální převod nebo jak ? :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před honza_z Registrovaný (41 bodů)
Platba kartou na Red Bubble (i jiných e-shopech) není klasický bankovní převod, ale online platba kartou - zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód, peníze se strhnou z účtu napojeného na tu kartu. Pokud platíte maminčinou kartou, musíte mít její svolení a její údaje, protože při platbě se obvykle ještě potvrzuje transakce přes její mobil (3D Secure - kód nebo potvrzení v bankovní aplikaci). Bez tohoto potvrzení platba neprojde, takže to nejde udělat bez maminky. Pozor i na to, že zboží z Red Bubble jde ze zahraničí, takže k ceně může přibýt poštovné a případně clo/DPH.




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
1 reakce 203 zobrazení
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
...