0 bodů
411 zobrazení
v kategorii Hudba film

Chtěl bych složit písničku ale nevím čím začít.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Jak kdy. Někdy melodii a na ni slova. Někdy slova, třeba báseň klasika a pak melodie. Někdy obojí současně.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Někdy je zhudebněn text, někdy otextována melodie.
I renomovaní textaři a skladatelé používají oba způsoby - takže si vyber.



Související témata

0 bodů
1 reakce 225 zobrazení
20.9.2015 v kategorii Hudba film Jitule
0 bodů
2 odpovědí 385 zobrazení
0 bodů
11 odpovědí 974 zobrazení
0 bodů
1 reakce 598 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 557 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 475 zobrazení
...