Přihlášení
Zapamatovat
Registrovat
Veškerá aktivita
Nové otázky
Reakce!
Nezodpovězené
Uživatelé
Vytvořit novou otázku!
Chat Room
Vytvořit novou otázku!
Jak se jmenuje ta hudba kterou vždycky někdo hraje ve filmech v hospodě na klavír?
0
bodů
807
zobrazení
27.3.2015
v kategorii
Hudba film
Adam
Pořád mi to vrtá hlavou. V hodně filmech, hlavně těch starších, hraje v hospodě nebo v baru někdo na klavír pořád takovou tu typickou melodii. Nevíte náhodou, jak se ta skladba jmenuje?
filmy
rada
pomoc
hospoda
klavír
Prosím,
přihlaště se
nebo
registrujte se
pro vložení reakce k tématu.
1
reakce
0
bodů
27.3.2015
magorvkleci
ragtime (?)
Související témata
0
bodů
2
odpovědí
380
zobrazení
Nevíte někdo, jak se jmenuje ten horor, kde na začátku umřela holka a z jejího mobilu potom někdo volal jiné holce,
8.5.2016
v kategorii
Hudba film
pavla
pomoc
rada
filmy
0
bodů
1
reakce
317
zobrazení
Horor/ thriller
27.12.2016
v kategorii
Hudba film
Anna W
horor
filmy
pomoc
film
rada
thriller
0
bodů
3
odpovědí
374
zobrazení
Ve kterých filmech hrála Iveta Bartošová?
3.12.2014
v kategorii
Hudba film
Sůwa
Pokročilý
(
1.1k
bodů)
filmy
iveta bartošová
0
bodů
6
odpovědí
652
zobrazení
Poznáte ředěné pivo v hospodě?
9.7.2014
v kategorii
Ostatní
Pavel Mrázek
ředené pivo
hospoda
0
bodů
1
reakce
470
zobrazení
Ahoj neví někdo náhodou jaka písnička je teď v reklamě na endiaron , uvízla my v hlavě tak se jen tak ptám.
2.7.2015
v kategorii
Hudba film
Daniel
pomoc
pc
0
bodů
11
odpovědí
927
zobrazení
Ahoj, sebepoškozuju se kvůly klukovi... poradíte mi prosím někdo co mám dělat? předem děkuji za odpověď
7.2.2016
v kategorii
Ostatní
Popik
pomoc
rada
sebepoškozování
0
bodů
1
reakce
332
zobrazení
Dobrý den, koukáte se někdo na První republiku? Kdy bude pokračování?
17.12.2015
v kategorii
Diskuze
rhgd
první republika
filmy
0
bodů
6
odpovědí
619
zobrazení
Zdravím, jsem teď na střední a po ní byla v plánu vysoká škola, ale jak plyne čas začínám přemýšlet o nějakém učilišti, co si myslíte vy?
24.3.2015
v kategorii
Škola, příklady
X
škola
střední škola
pomoc
rada
prosim
0
bodů
1
reakce
472
zobrazení
jak se muzu prihlasit na mesenger kdyz nemam facebook
8.8.2018
v kategorii
Mobily
Marcel Beke
rada
pomoc
mobil
0
bodů
1
reakce
299
zobrazení
Můžu Technický líh použít na rostlinu, ve které je složka, kterou chci potom inhalovat? Není to nebezpečné?
12.7.2015
v kategorii
Vaření, jídlo
kuskus
vaše zkušenost
pomoc
Kategorie
VŠECHNY KATEGORIE
Auto moto
(499)
Diskuze
(383)
Dům a byt
(357)
Elektrospotřebiče
(218)
Finance podnikání
(268)
Hudba film
(153)
Kutilství, návody
(346)
Mobily
(437)
Móda, oblečení
(148)
Multimédia a hry
(160)
Ostatní
(1.4k)
Počítače, internet
(660)
Právo a zákony
(417)
Společnost
(696)
Sport, volný čas
(286)
Škola, příklady
(266)
Tato poradna
(241)
Rostliny, zahrada
(425)
Vaření, jídlo
(708)
Zdraví, krása
(995)
Zvířata
(504)
Příběhy ze života
(121)
CZPoradna.cz
...