0 bodů
807 zobrazení
v kategorii Hudba film
Pořád mi to vrtá hlavou. V hodně filmech, hlavně těch starších, hraje v hospodě nebo v baru někdo na klavír pořád takovou tu typickou melodii. Nevíte náhodou, jak se ta skladba jmenuje?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ragtime (?)




Související témata

0 bodů
1 reakce 317 zobrazení
27.12.2016 v kategorii Hudba film Anna W
0 bodů
3 odpovědí 374 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 652 zobrazení
0 bodů
1 reakce 472 zobrazení
...