0 bodů
582 zobrazení
v kategorii Škola, příklady

Chtěl bych se stát soustružníkem ale jsem vyučený kuchař. To už asi nemůžu jít ve 30 letech se vyučit soustružníkem co?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Jelikož je Vám již 30 let tak denní studium nepřipadá do úvahy. Můžete se vyučit při zaměstnání, pokud najdete tuto formu studia ve vybraném oboru a pokud vás uvolní zaměstnavatel na výuku, popř. si můžete brát volno z dovolené. Na ÚP se jedná pouze o rekvalifikaci a nebudete mít výuční list, jen potvrzení o kursu.



0 bodů

Rekvalifikace by ti pomohla. Zajdi na ÚP v místě bydliště.

To je dobrý nápad rekvalifikace. Zeptám se na to díky

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Můžeš - není to až takový problém.
Jen - pokud se ti nepodaří získat rekvalifikaci přes ÚP, budeš si školu muset platit.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Po dohodě s příslušnou školou či učilištěm to neni problém. Problém je potom s
placením sociálního a zdravotního pojištění.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 643 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 655 zobrazení
22.2.2016 v kategorii Diskuze sluníčko
0 bodů
2 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 213 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 370 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 719 zobrazení
...