0 bodů
654 zobrazení
v kategorii Diskuze
Kamarádka mě zve na ples a je mi teprve 14 (jí 15). Trochu řeším, jestli nebudeme za ty nejmladší a jestli to není divný jít na ples takhle brzo. Co myslíte? :D
Myslim si v dnesni dobe ve ctrnacti je jeste mozna brzy v patnacti mate obcansky prukaz proc ne a navic na plesy se vetsinou chodi s rodici dokud neni 18.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Není, proč by to mělo být blbé. Jen jdi. :-)




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 292 zobrazení
30.10.2016 v kategorii Ostatní Petr
0 bodů
1 reakce 601 zobrazení
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
0 bodů
1 reakce 315 zobrazení
...