0 bodů
530 zobrazení
v kategorii Tato poradna Luky Registrovaný (66 bodů)

Pokud se někomu pozadí nezměnilo stačí stisknout CTRL+R .
Starému pozadí hodně z Vás říkalo parte. Byla to tato barva:

zadejte popis obrázku zde

Mám nechat to nové? Nebo ještě jinou barvu?
Díky za Váš názor

HLASOVÁNÍ (pro registrované):

Staré (parte) bylo lepší (0 bodů)
Toto je modernější a lepší (9 bodů, 100%)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Všechny příliš kontrastní barvy, jsou zátěží pro oči. Pozadí této otázky, to jemně béžové, kdyby bylo jemně do tělové barvy, by bylo pro oči příjemnější než ta ostrá bílá. Ta šedá je příliš tmavá.



0 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)

je mi to jedno, můžu si přidat, nebo
ubrat jas na monitoru u noťasu (sun)

každý to tak může udělat žejo :)
a nebrblat..

xili Registrovaný (46 bodů)

Admin vybízí ke konstruktivním podnětům pro zlepšení uživatelské pohody, takže co do toho pleteš nějaké "brblání".
Naopak reakce "je mi to jedno", nic nového nepřináší.
(Kontrast a barevné odstíny jsou 2 naprosto odlišné pojmy).
Kontrast bylo to jediné, co se dalo regulovat u ČB TV ještě před 50 lety.

Briketka Registrovaný (498 bodů)

:P že ty musíš furt někoho kritizovat !!

xili Registrovaný (46 bodů)

S brbláním jsi začala sama, já jen konstatuji fakta, na nichž se shodujeme i s "mama".
Ostatně přečti si repliku od Luky, který to akceptoval.

Briketka Registrovaný (498 bodů)

já vůbec nebrblám to ty furt kritizuješ ostatní (headbang)



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 741 zobrazení
0 bodů
1 reakce 457 zobrazení
0 bodů
1 reakce 488 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 747 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 695 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Ostatní Houmer
0 bodů
1 reakce 724 zobrazení
2.6.2014 v kategorii Ostatní Jíja
0 bodů
2 odpovědí 624 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Ostatní Ukol
0 bodů
3 odpovědí 441 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Japík
0 bodů
1 reakce 898 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
...