Vždycky mě zaráželo, proč voda vlastně vypadá tak, jak vypadá. Proč je voda průhledná a ne třeba černá nebo nějak jinak barevná?
Protože voda je bezbarvá.
Protože tomu tak je. Černé jsou jiné kapaliny.
CZPoradna.cz