0 bodů
623 zobrazení
v kategorii Ostatní

Vždycky mě zaráželo, proč voda vlastně vypadá tak, jak vypadá. Proč je voda průhledná a ne třeba černá nebo nějak jinak barevná?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Protože voda je bezbarvá.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Protože tomu tak je.
Černé jsou jiné kapaliny.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 694 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Ostatní Houmer
0 bodů
1 reakce 724 zobrazení
2.6.2014 v kategorii Ostatní Jíja
0 bodů
7 odpovědí 782 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 10.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 794 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 524 zobrazení
8.7.2014 v kategorii Ostatní Laňka
0 bodů
6 odpovědí 594 zobrazení
21.5.2014 v kategorii Ostatní Paša
0 bodů
4 odpovědí 636 zobrazení
21.4.2014 v kategorii Ostatní Bokrošová
0 bodů
7 odpovědí 746 zobrazení
...