0 bodů
299 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Jak chutná jako ten zelený s červenou dužninou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nechutná stejně, jako vodní - je výrazně sladší.
Ale není jen jeden druh "žlutého melounu" - vyzkoušej si je.
:o



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pokud je zralý, tak je i sladký. Vodní meloun mě chutná více.

0 bodů

ono je víc těch zelených se žlutou dužinou. Zrovna před 14 dny jsem z toho velkého co navrchu vypadá jako klasický vodní dělal Daiquirí. Je to výborná chuť,ale je jiná než s klasickým vodním melounem s červenou dužinou s č.peckami



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 391 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 713 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.8k zobrazení
12.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Libor Staněk
0 bodů
3 odpovědí 676 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 321 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 733 zobrazení
0 bodů
1 reakce 382 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
3.10.2015 v kategorii Vaření, jídlo Mates
0 bodů
3 odpovědí 310 zobrazení
...