0 bodů
490 zobrazení
v kategorii Auto moto

Na autonabíječce mám ty 2 konce co se dávají na baterii. Buhužel není nikde značení. Je tam červený a černý kabel. Který bude +?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud je to ´komerční´ výrobek, je červená (+).
Pokud domadělek - nikdo neví.

Děkuji je to normální z obchodu ale nikde jsem označení neviděl. SUPR už nabíjím (y)

mowla Domácí (2.9k bodů)

Tak paráda...
:o
Jen - běžně by to mělo být možné i vyzkoušet (pokud není baterka vybitá přespříliš) - nabíječku (odpojenou od sítě!!) připojíš na baterku - pokud je připojená pólově´ správně, nabíječka zobrazí stav nabití akumulátoru. Připojená nesprávně nezobrazí nic (má ochranu proti přepólování).





Související témata

0 bodů
1 reakce 380 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 370 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 317 zobrazení
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
1 reakce 488 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 496 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 433 zobrazení
...