0 bodů
202 zobrazení
v kategorii Auto moto

Včera se mi stalo že chtěl jinou částku než svítila původně na taxametru a když jsem chtěl doklad tak mi řekl že mu to dneska netiskne.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Možná ano, ale nevím o tom. Jezdím taxikem velmi málo



0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Ano, jel jsem pred 10 lety v Praze od Narodniho divadla ke Karlovu mostu, on ze tam nemuze zastavit a tak zastavil o kousek dal-na muj navrh- v Platnerske ulici, a stalo to 170,-Kc, normalni by bylo 50,-. Pak jsem ho asi za 3 roky zase potkal, 60 km od Prahy v uplne prazdnem autobazaru...no nemel to delat (giggle)



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 550 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 791 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 561 zobrazení
3.10.2014 v kategorii Auto moto anonym
0 bodů
1 reakce 329 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 251 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 458 zobrazení
+2 bodů
4 odpovědí 623 zobrazení
+4 bodů
11 odpovědí 761 zobrazení
+2 bodů
10 odpovědí 539 zobrazení
...