0 bodů
408 zobrazení
v kategorii Mobily

Který používáte v mobilu? A bez problému?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

PS;posledni dobou testuji tento >>>> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jiubang.browser&hl=cs vybec neni spatny ...trochu ze zacatku neprehledny ..ale posleze OK...jde jen o zvyk ....
Mobil ;Sony Ericsson Xperia - play (R800i) Andoid 2.3.4 ( je ROOT )...

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 203 zobrazení
31.5.2014 v kategorii Mobily Váček
0 bodů
5 odpovědí 908 zobrazení
0 bodů
1 reakce 502 zobrazení
25.12.2014 v kategorii Mobily Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 764 zobrazení
0 bodů
1 reakce 264 zobrazení
4.9.2014 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
2 odpovědí 439 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 268 zobrazení
14.4.2014 v kategorii Mobily ivanek223
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
...