0 bodů
1.0k zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, včera mi upadl telefon a přestala fungovat vrchní polovina displeje. Hlavní problém je, že tak nemůžu nakreslit bezpečnostní heslo a odemknout telefon - je nějaká možnost jak se do mobilu dostat bez použití onoho gesta?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před misa.kk Registrovaný (36 bodů)
Pokud máte na telefonu účet Google a před pádem byl přihlášený, zkuste 'Najdi moje zařízení' (na androidu přes android.com/find z jiného zařízení) - tam jde telefon vzdáleně zamknout novým, jednoduchým PINem, kterým pak rozbiješ závislost na rozbité části displeje. Další možnost je připojit k telefonu přes USB myš (přes redukci OTG) - kurzorem pak gesto nakreslíte i bez fungujícího dotyku v horní části. Pokud nic nezabere, poslední řešení je tovární reset přes recovery režim, ale tím přijdete o neuložená data, takže ho ponechte až nakonec. Nejjistější je zajít s telefonem do servisu, kde buď vymění displej, nebo vám pomohou data zachránit ještě před resetem.




Související témata

0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
0 bodů
1 reakce 764 zobrazení
0 bodů
1 reakce 868 zobrazení
28.1.2018 v kategorii Mobily Daniel
0 bodů
1 reakce 603 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
0 bodů
1 reakce 299 zobrazení
0 bodů
1 reakce 472 zobrazení
0 bodů
1 reakce 831 zobrazení
...