0 bodů
421 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Je to už na návštěvu lékaře? Mám to od té doby co jsem jel v autě. Zalehlo mi ucho a už je to 2 dny. Nebo mám ještě počkat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

A bolí Vás to, nebo nedoslýcháte? Raději se objednejte na ORL.

Zatím to nebolí, mám ho jen zalehlé.

mama Pokročilý (1.2k bodů)

To je dobře, že to ještě nebolí. Pojedete ještě párkrát autem a už bude pozdě, radě se objednejte k doktorovi. Já mám takto nedoslýchavost na levé ucho, tak ať to nezanedbáte.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 727 zobrazení
0 bodů
1 reakce 238 zobrazení
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 380 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 718 zobrazení
0 bodů
1 reakce 670 zobrazení
0 bodů
1 reakce 620 zobrazení
16.7.2018 v kategorii Zdraví, krása Radek Štumfa
...