0 bodů
635 zobrazení
v kategorii Auto moto

Sledují kdo má známku i mýtné brány? Nebo to jsou jen čidla?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Na mýtných branách jsou kamery - umí např. rozpoznat RZ (SPZ), umí i rozpoznat, zda máš dálniční známku nebo ne (ale - pokud vím, systém nálepky nehlídá).



0 bodů

kamery na mýtných branách pořizují fotografie jen těch vozidell, které přesahují učité rozměry a počty náprav, takže osobáků bez přívěsu ne a pochybuji, že by dokázaly rozeznat platnou a neplatnou dálniční známku, ostatně proto se dálniční známky pro nákla'dáky nahradily těmi krabičkami a proto se uvažovalo i o elektronických vinětách pro osobáky

na druhou stranu přečíst registrační značku a určit z ní i státní příslušnost, zjistit barvu a typ vozidla, změřit jeho rozměry, rychlost, a rozestup, počet náprav a vyfotit a možná i následně ztotožnit řidiče a spolujezdce vepředu asi umějí



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 835 zobrazení
26.3.2014 v kategorii Dům a byt Gábina X
0 bodů
3 odpovědí 401 zobrazení
0 bodů
1 reakce 233 zobrazení
0 bodů
1 reakce 192 zobrazení
0 bodů
1 reakce 488 zobrazení
0 bodů
1 reakce 191 zobrazení
1.9.2015 v kategorii Auto moto marie zdvořáčková
0 bodů
1 reakce 756 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 572 zobrazení
0 bodů
15 odpovědí 1.8k zobrazení
...