0 bodů
381 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry

Normálně ji mám vyprat jako prádlo?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Záleží i na materiálu. Jinak se bude ošetřovat hedvábná, jinak z polyesteru a jiná z bavlny. Pokud chceš zachovat její dobrý vzhled a tvar, je nejlepší ji zanést do čistírny.



+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Mám asi všechny kravaty hedvábné - peru si je v ruce, mýdlem (s jelenem) a suším ´celopoložené´ mimo slunce - zatím se mi daří je nepoškodit.

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Dejte ji do látkového pytlíku, např. v Ikea prodávají takové síťované a normálně vyperte na 30 - 40 st. a pak přes vlhký hadřík přežehlete.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 281 zobrazení
0 bodů
1 reakce 174 zobrazení
0 bodů
1 reakce 899 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 879 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 849 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 443 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 725 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Multimédia a hry Karel Preil
...