0 bodů
1.6k zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Když píšu zprávu na Snapchatu, vždycky se mi text odešle jako jeden řádek a nedaří se mi udělat odstavce. Jak se na Snapchatu dají psát odstavce nebo více řádků v jedné zprávě?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Na Snapchatu při psaní zprávy nový odstavec uděláte tak, že na klávesnici telefonu zvolíte tlačítko pro nový řádek (Enter/Return). U některých klávesnic je tam místo Enteru tlačítko "Odeslat" – v tom případě napište text nejdřív v Poznámkách nebo jiné aplikaci, odřádkujte ho tam, zkopírujte a vložte do Snapchatu. Případně zkuste v nastavení klávesnice přepnout chování klávesy Enter, nebo použít jinou klávesnici (např. Gboard), kde Enter funguje jako odřádkování.




Související témata

0 bodů
1 reakce 747 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 853 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 381 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 879 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 849 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 443 zobrazení
...