Na Snapchatu při psaní zprávy nový odstavec uděláte tak, že na klávesnici telefonu zvolíte tlačítko pro nový řádek (Enter/Return). U některých klávesnic je tam místo Enteru tlačítko "Odeslat" – v tom případě napište text nejdřív v Poznámkách nebo jiné aplikaci, odřádkujte ho tam, zkopírujte a vložte do Snapchatu. Případně zkuste v nastavení klávesnice přepnout chování klávesy Enter, nebo použít jinou klávesnici (např. Gboard), kde Enter funguje jako odřádkování.