0 bodů
199 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas

Dá se nějak hrát golf doma? chtěla bych moc hrát golf, ale rodiče mi to samozřejmě nedovolí, jelikož je to mega nákladný sport. Ale chtěla bych alespoň umět správně odpálit míček, nedá se to nacvičit někde na zahradě?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

..."mega nákladný sport"...???


Pokud máš někde v okolí cvičné odpaliště, bude tě den na něm stát (vstup, půjčení driveru) cca 100 - 300 Kč. Míčky cca 1,- Kč/ks (při nákupu 50+).
To je drahé?


Na zahradě to nenacvičíš - a co sousedi, jimž budou míčky padat na hlavu, skleník, psa, záhony růží...??
:D



0 bodů

no, to je pravda, ale v okolí žádné hřiště(think) Tak někdě na louce, a kolik stojí hole?



Související témata

0 bodů
1 reakce 252 zobrazení
+1 bodů
12 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 188 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 714 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 736 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 729 zobrazení
1.10.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Nýč Pavel
0 bodů
1 reakce 167 zobrazení
10.9.2015 v kategorii Ostatní Pavlík Dloubal
...