0 bodů
700 zobrazení
v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)

Jakých tvorů jsou vývojová stádia červíci v houbách? Včera ráno houba ještě prokazatelně nebyla a dnes odpoledne už je vyrostlá a červivá. Odkud se tam červíci vzali v tak obrovském množství? Tak bleskově! Během několika málo hodin.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)
označeno jako nejlepší reakce inka
 
Nejlepší reakce

Jsou to - obvykle, larvy bedlobytek.
Samička naklade vajíčka do horní části nohy (pod klobouk), larvy po vylíhnutí ´žerou´ klobouk a poté se nohou přesouvají do země.
A rychlost vývoje je přizpůsobena životnímu cyklu houby - ta taky vyroste během několika hodin.

inka Pokročilý (1.2k bodů)




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 422 zobrazení
23.4.2014 v kategorii Diskuze zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
1 reakce 433 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 530 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 603 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 562 zobrazení
2.4.2014 v kategorii Zdraví, krása Radek Štýs
0 bodů
2 odpovědí 373 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 809 zobrazení
...