0 bodů
562 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Asi jednou za 2 měsíce když jsem po nějaké kalbě a nejsem vyspalej, tak mám takovou jemnou bolest za pravým uchem. Asi za 15 minut to přestane. Je to jenom když jsem hodně unavenej. Jelikož to bolí jednou za 2 měsíce tak jsem ještě u doktora nebyl. Může to být nádor v hlavě? Bojím se

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

To bude spíštou "kalbou"...
;-)
Asi budeš mít vyšší tlak - s tou návštěvou doktora zbytečně neotálej.



+2 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Tak po internetu ti to neřekne ani primář z Bulovky :-)) Jedině nechat si udělat magnetickou rezonanci nebo CT. Ale říká se, že nádor mozku nebolí.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 370 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 554 zobrazení
0 bodů
1 reakce 433 zobrazení
0 bodů
1 reakce 701 zobrazení
14.8.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
3 odpovědí 530 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 603 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 373 zobrazení
...