0 bodů
229 zobrazení
v kategorii Společnost

Měl by být partner starší? O kolik let?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

To nejde takto jednoznačně říci. Obvykle bývá muž tak o tři roky starší, ale jsou různé případy věkového rozdílu a není to pro soužití na závadu.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Obecně neexistuje "ideání věk" - záleží na preferencích parnerů.



Související témata

0 bodů
7 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 845 zobrazení
24.10.2014 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
10 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 478 zobrazení
29.10.2016 v kategorii Diskuze Nikola
0 bodů
2 odpovědí 252 zobrazení
31.5.2015 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
28.6.2015 v kategorii Mobily Miloš
0 bodů
3 odpovědí 317 zobrazení
18.11.2014 v kategorii Ostatní Elly
0 bodů
2 odpovědí 320 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 278 zobrazení
23.7.2015 v kategorii Společnost LÁDÍK
+3 bodů
7 odpovědí 937 zobrazení
...