0 bodů
540 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Mám si jako muž vzít oblek a kravatu? Ještě jsem nikdy nebyl.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud nejde o ´papučový bál´, je u chlapa oblek očekáván.
A kdyby šlo náhodou o nějakou ´VIP´ společnost, zvol raději smoking.
:o



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Na ples klidně motýlka.....(nod)



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 329 zobrazení
0 bodů
1 reakce 288 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 355 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 405 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.0k zobrazení
17.12.2014 v kategorii Móda, oblečení Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 828 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 780 zobrazení
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
26.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 327 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 2.0k zobrazení
...