0 bodů
779 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Našla jsem několik kalhot do zvonu, je to ještě k nošení? Nebo vyhodit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
vincek Registrovaný (68 bodů)

Nedaly by se zvoňáky rozpárat a zúžit?
Pokud je materiál kvalitní a neopotřebovaný?

Nebo počkat, móda se vrací!



0 bodů

Dostávám katalog od fy Bon Prix. V něm jsou uvedené kalhoty úzké, rovné, ale i s rozšířenými nohavicemi.

Zkuste se podívat na vyobrazení kalhot
http://www.bonprix.cz/kategorie/1230/kalhoty/



Související témata

0 bodů
8 odpovědí 1.0k zobrazení
17.12.2014 v kategorii Móda, oblečení Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 308 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 355 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
6.8.2014 v kategorii Ostatní SlečnaZoufalá
0 bodů
4 odpovědí 360 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 618 zobrazení
8.4.2014 v kategorii Dům a byt Aneška
0 bodů
2 odpovědí 2.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 5.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 294 zobrazení
...